GRILLGAAS KIIRELT JA LIHTSALT 24/7

AGA gaasiautomaadist

GRILLGAAS ÖÖPÄEVARINGSELT AGA GAASIAUTOMAADIST!

Propaani ostmine on nüüd lihtsam ja kiirem kui kunagi varem ning selleks ei pea enam seisma järjekorras ega ootama teenindaja abi. Pangakaardiga tasudes saate gaasiautomaadist osta vedelgaasi või asendada tühja ballooni uuega ja seda vaid minutitega.

Gaasiautomaadis saab vahetada kõigi tootjate Eestis kasutatavaid standardseid vedelgaasiballoone. Tutvuge tootevalikuga allpool.

AGA gaasiautomaadid asuvad Tallinnas Pääsküla Rimi parklas (Pärnu mnt 453), Haabersti Rimi parklas (Haabersti 1) ning Pirita Keskuse parklas (Merivälja tee 24).

VALIGE ENDALE SOBIVAIM BALLOON

AGA vedelgaas on ohutu, tõhus ja keskkonnasõbralik energiaallikas koju, suvilasse, veesõidukisse ja haagissuvila seadmetesse nii kütmiseks, küpsetamiseks, grillimiseks kui soojendamiseks.

AGASOL on kvaliteetne ja ohutu – sisaldab üle 95% propaani ja spetsiaalset lõhnaainet gaasilekke tuvastamiseks.

Automaat sisaldab alljärgnevaid AGASOL® gaasiballoone:
5 kg kiirühendusventiiliga terasballoone
11 kg kiirühendusventiiliga terasballoone
5 kg kiirühendusventiiliga komposiitballoone
10 kg kiirühendusventiiliga komposiitballoone
11 kg keermeventiiliga terasballoone

AGA kvaliteetne vedelgaas sobib igat tüüpi gaasigrillile ja gaasiseadmele.

Gaasiautomaadis saab vahetada kõigi tootjate Eestis kasutatavaid standardseid vedelgaasiballoone.

VAADAKE, KUI LIHTSALT SEE KÄIB

Gaasiautomaadis uue balloonigaasi ostmine või tühja vahetamine täis ballooni vastu on sama lihtne nagu pakiautomaadi kasutamine. Järgige lihtsalt juhiseid automaadi ekraanil.

Vaadake allpool videost, kui lihtne see kõik on, ning tulge proovima!

KUUMIMAD GRILLIIDEED OOTAVAD SIND!

Hispaania, Itaalia, Ameerika – tooge maailma parimad maitsed oma grillile! Nautige retsepte, mis on inspireeritud grillimise traditsioonidega riikidest, omavad palju maitseid, kuid valmivad vähese vaevaga.

GAASIAUTOMAAT
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Milliseid balloone saan osta/vahetada?

Leiate need andmed gaasiautomaadi ekraanilt, vajutades nuppe – Osta või Vaheta.
Automaat sisaldab alljärgnevaid AGASOL® gaasiballoone: 5 ja 11 kg kiirühendusventiiliga terasballoone, 5 ja 10 kg kiirühendusventiiliga komposiitballoone, 11 kg keermeventiiliga terasballoone.
Gaasiautomaadis saab vahetada kõigi tootjate Eestis kasutatavaid standardseid vedelgaasiballoone. 

Miks ma pean ostu alguses sisestama oma panga-/krediitkaardi?

Gaasiautomaadist saab vedelgaasi osta ainult pangakaardiga.
Kaarti on alguses vaja turvakaalutlustel. Automaat ei ava ust enne ostja pangakaardi tuvastamist.

Teie kaardilt võetakse raha alles pärast ostu lõpuleviimist.

Kust saan osta balloone, mida ei müüda gaasiautomaadis?

Vaadake kõiki meie propaani edasimüüjaid my.aga.ee kodulehel ülevalt menüüst „Kust osta“.

Ma ei saa gaasiautomaadis ostu sooritada

Ekraanilt leiate täpsemad juhised. Tõrke korral kuvatakse ekraanil probleemi selgitus.

Kui sisestasite tühja ballooni vahetamiseks, palun kontrollige, kas masina uks on korralikult kinni. Kui see pole korralikult kinni, ei saa jätkata. Uks peab olema korralikult suletud, eelistatavalt võiks sulgemiseks kasutada veidi jõudu.

Gaasiautomaat võtab vastu kõiki 5-11 kg standardseid Eestis kasutatavaid vedelgaasiballoone. Vajutage ekraanil hinnakirja valikut, et näha kõiki sobivaid balloone. Kui sisestatud on vale balloon või see on defektne ja masin ei saa seda tuvastada, avaneb uks, et saaksite ballooni välja võtta. Võite uuesti toimingut korrata või helistada automaadil antud klienditoe numbril.

Minu makset ei kinnitata.

Sellel võib olla mitu põhjust.

Võib-olla on internetiühendus katkenud. Jälgime masinaid üle võrgu ja reageerime, kui probleem ei kao. Saate seda täpsustada, helistades meie abitelefonile (vt numbrit masinalt).

Mis tüüpi kaarti te kasutate? Meie masinates saab kasutada Visa ja MasterCardi kaarte.

Makseterminali tõrge. Proovige automaadis kontaktivaba makset. Mõnel masinal on aeg-ajalt probleeme kaardilugejaga, mida tuleb kaardi lugemiseks puhastada.

Sain automaadist vale toote. Mis ma peaksin tegema?

Automaadi peal oleval kleebisel on toodud klienditeeninduse telefoni number, kuhu helistades saame teid koheselt aidata. Saame teie ballooni ümber vahetada, kuid vajame andmeid selle kohta, millal ja kus see osteti. Kõige parem oleks, kui helistate kohe automaadi juurest lahkumata.

Mul on vaja kviitungit.

Helistage meile või saatke meile e-kiri, esitades need andmed: teie kontaktandmed, kus ja mis kuupäeval te propaani ostsite ning kasutatud kaardi viimased 5 numbrit. Saadame ostukviitungi e-posti teel.

Masin on rikkis.

Jälgime oma müügiautomaate pidevalt üle võrgu. Saame automaatseid teavitusi ja reageerime neile vajalikul viisil. Kui masin ei tööta, võib sellel olla mitmeid põhjuseid.