FIREMILL SMART – KÄEPÄRANE JA STIILNE CO2 KUSTUTI

FIREMILL Smart

Tule kustutamisel on aeg määrava tähtsusega. Firemill on uut tüüpi kustuti, mis töötab AGA süsinikdioksiidi ehk süsihappegaasi balloonidega. See on loodud Teie tavalist tulekustutit täiendama, mitte asendama. Firemilli lihtne ja stiilne disain lubab seda hoida kodus nähtaval kohal, käepäraseks kasutamiseks kohe, kui peaks juhtuma õnnetus. Tule kustutamiseks Firemilliga piisab vaid ühest keeramisest, umbes nagu pipraveski puhul.

Firemill Smart on kvaliteetsest plastikust korpusega ja saadaval kahes värvitoonis – must ja valge. See on ideaalne kingitus su lähedastele!

Firemill Smart –  tõhus tulekustutus:

  • Lihtne kasutada – suuna ots tulele ja keera
  • Praktiline – suurendab ohutust ja on usaldusväärne
  • Keskkonnasõbralik – AGA süsinikdioksiid ei jäta jääke ega riku toitu
  • Taskukohane – vaheta tühjenedes lihtsalt uue CO2 ballooniga
  • Eksklusiivse disainiga – stiilne ja pilkupüüdev välimus
  • Kergesti kättesaadav – hoia see nähtaval ja käepärast
  • Tulekustuti abimees – köögis, paadis, haagiselamus, grillimisel…
  • Toodetud Rootsis.

Süsinikdioksiid (CO2) on värvitu ja mittemürgine gaas. See on täiesti kahjutu kustutusvahend – CO2-ga kokku puutunud toit või sisustus jääb täielikult kahjustamata. Võiksite muretult sünnipäevatordil küünlaid kustutada ja kooki ikkagi süüa. See kustutab tule, takistades hapniku pääsemist tulle ja lämmatades leegi. Kuna süsinikdioksiid on külm, jahutab see leegid teatud temperatuurini maha, mis aitab tuld kustutada.

Firemill on hõlpsasti täidetav ja selle kasutamist on võimalik harjutada enne, kui tulekahjust on saanud fakt. Süsinikdioksiid tuleb toime suurema osa väiksemate põlengute, sh põlevate gaasi- ja elektriseadmete kustutamisega. See on eriti tõhus abivahend köögis. Süsinikdioksiidi otsa saamise korral saate AGA CO2-ballooni hõlpsasti uue vastu välja vahetada.

Komplekti kuulub:
1 x Firemill
1 x 425 g AGA CO2-balloon
1 x juhend

Kõrgus 396 mm
Laius 75 mm
Weight (without CO2 cylinder) 450 g
Toodetud Rootsis