AGA VEDELGAAS − TEHKE TURVALINE VALIK

VALIGE OMA VAJADUSTELE VASTAV VEDELGAASIBALLOON

AGA vedelgaas on ohutu, tõhus ja keskkonnasõbralik energiaallikas. Kasutage seda grillimiseks või oma suvilas, paadis või haagissuvilas toiduvalmistamiseks või oma terrassi soojendamiseks … kasutusvõimalusi on palju.

Meie vedelgaasiballoonid on saadaval eri suurustes. Tarbijad eelistavad grillimiseks tavaliselt 5–11 kg balloone. Kuid valik on laiem, nii et igaüks leiab sealt endale sobiva.

Meie balloonide materjalivalikus on kerge komposiitmaterjal ja traditsiooniline teras.

Kõik AGA vedelgaasiballoonid läbivad täitmise käigus põhjaliku ohutuskontrolli. AGA tooted on turvaline valik!

AGA PROPAANIBALLOONID

PROPAANI REGULAATOR

Kõik majapidamistes ja siseruumides kasutatavad vedelgaasiseadmed töötavad 30-millibaarise rõhuga. Kuna gaasiballoonide sees on rõhk oluliselt suurem, tuleb kinnitada balloonile regulaator.

Seega üks olulisimaid tarvikuid on propaani regulaator. See juhib gaasivoolu ja vähendab rõhku balloonist seadmesse, kus seda kasutatakse.

Kontrollige alati, millist regulaatorit on teie gaasiseadme (nt grilli või kütteseadme) jaoks vaja. Meil on vajalik varustus nii kiirühendusventiiliga kui ka keermeventiiliga balloonidele. Soovitame küsida täpsemat info Linde teeninduspunktidest.

OSTKE GAASI 24/7

Vahetage või ostke vedelgaasiballoon gaasiautomaadist just siis kui teil seda vaja on. Vaadake, kui lihtne see kõik on ning tulge proovima!