KAS VAJATE MULLIVEE TEGEMISEKS CO2?

SÜSINIKDIOKSIID

Süsinikdioksiid (CO2) paneb teie karastusjoogid ja joogivee mullitama. Ise jooke gaseerides ei pea te enam poest raskeid joogipudeleid tassima ja taarat hiljem tagastama. Samuti aitab see säästa keskkonda!

CO2 BALLOONID

AGA süsihappegaasiballoonid sobivad kõigi Eesti turul pakutavate gaseerimis- ja mulliveemasinatega: AGA, AQVIA, Aarke, Happy, WasserMaxx, SodaStream, Soda-Club ja Soda-Fresh. Lisaks ka külmikutesse Electrolux Source, Asko Homepub ja AEG Aqua Fizz.

VALIGE KLIIMAPOSITIIVNE CO2

Nüüd saate kodus mullivett valmistada AGA kliimapositiivse ‎CO₂-ga. Neutraliseerime oma heitmed 110% ulatuses, istutades puid. Kasvavad puud seovad atmosfäärist süsinikdioksiidi. Nii aitame kaasa positiivsele kliimamõjule ja toode muutub kliimapositiivseks.

CO2 BALLOONID

Lisaks tavalistele CO2 balloonidele pakume ka kliimasäästlikku CO2.

MULLIVEEMASINATE MUDELID

Meie kvaliteetseid ja stiilseid mulliveemasinaid ei raatsi küll silma alt ära panna!

OHUTUS- JA KASUTUSNÕUANDED

Vaadake olulisi nõuandeid, kuidas ohutult kasutada CO2 ja gaseerida vett.

KUST SAAB OSTA JA VAHETADA CO2 BALLOONE?

Võite osta uue CO2 ballooni või vahetada tühja ballooni täis ballooni vastu. Kui vahetate tühja ballooni täis ballooni vastu, maksate ainult gaasi, mitte ballooni eest.

AGA CO2 on müügil Linde müügipunktides ja edasimüüjate juures üle Eesti ning Linde e-poes. Samuti Linde Gaas 24/7 iseteeninduspunktides, mis on avatud ööpäevaringselt (vajalik eelnev kasutajaks registreerumine).