Grillimine

Mugav ja ohutu vedelgaasiballoon grillimiseks

Kas grillimine kuulub suvehooajal lemmiktegevuste hulka? Grillimise nautijana oskad kindlasti hinnata kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavaid, ohutuid ja kvaliteetseid vedelgaasiballoone.

AGA läbipaistvate komposiitballoonide puhul piisab vaid pilgust, et näha, kui palju gaasi on veel järel, et grillimine ei katkeks ootamatult. Ka nende käsitsemine on meeldiv, kuna komposiitballoone on mugav käes hoida. Stressi ei tekita ka tühja ballooni vahetamine täis ballooni vastu, kuna
AGA-l on Eestis lai müügivõrk.

Kliendi soovitus

„Keeda ribisid Coca-Colas paar-kolm tundi.
Tee maitsev teriyaki marinaad
ja grilli see hõrguks!”

Grillimisvihje saatja on Sanna Sundholm (Soome)

Soovitused

Vedelgaas
Komposiitballoon sobib grillija vajadustega hästi – komposiitballoon on väga vastupidav, kerge ja seda on mugav käes hoida. Balloonil on ka suruventiil, mille külge on regulaatorit lihtne kinnitada. Kui soovid pikendada grillihooaega, vaheta komposiitballoon terasballooni vastu, milles gaas aurustub kergemini. Tänu sellele töötab su grill ka pakasega!

Loe lisa »

AQVIA
AQVIA karboniseerimisseade sobib hästi ka terrassile või suvilasse, kuna see ei vaja elektrit. AQVIA maitsvate joogikontsentraatide abil valmistad külalistele vähese vaevaga mullivett, maitsvat karastusjooki või miks mitte ka värskendava booli!

Loe lisa »

Süsihappegaas
AGA-lt saad loomulikult ka AQVIA mulliveemasinatele vajaliku süsihappegaasi. Lisaks AQVIA-le sobib AGA süsihappegaas ka kõikidele teistele müügilolevatele gaseerimisseadmetele. Ühest 425-grammisest balloonist saab umbes 60 liitri vett sõltuvalt sellest, kui mullirohket vett soovite valmistada.

Loe lisa »

Suvetunne terrassisoojendajaga

Vedelgaasil töötava terrassisoojendajaga saad grillida ja terrassil istuda ka sügisel.

Enamik gaasisoojendajad on disainitud kasutamiseks 11-kilogrammiste komposiit- või terasballoonidega. Tagada tuleb piisav ventilatsioon.