Uudised

AGA toob turule oma kaubamärgiga vedelgaasiballoonid AGASOL®

30.9.2013

Alates 2. maist toob Eesti AGA turule oma kaubamärgiga AGASOL® vedelgaasiballoonid, mis sobivad mugavaks kasutamiseks nii gaasigrillide, gaasipliitide kui gaasikiirgurite puhul.

AGASOL® vedelgaasiballoone on erinevates suurustes ja materjalides, millest leida enda vajadustele sobivaim. Komposiitballoonid on ohutud ja oma kerge kaalu tõttu lihtne transportida. Komposiitballoonid on saadaval 5- ja 10-kilogrammistena, mahutades vastavalt 12 ja 24 liitrit vedelgaasi. Terasballoonide valikusse kuuluvad 5-, 11- ja 17-kilogrammised balloonid, mille mahud on 12, 27 ja 41 liitrit.

Vastavalt balloonitüübile saab AGASOL® vedelgaasiballoone nii osta kui rentida kõigis AGA teeninduspunktides üle Eesti. Gaasiballooni ostmine tähendab, et selle tühjenedes vahetatakse tühi gaasiballoon täisballooni vastu ning maksta tuleb vaid täidetava gaasi eest. Juhul kui otsustate gaasiballooni endale rentida, lisandub gaasi maksumusele igakuiselt eraldi renditasu.

AGA juhindub oma töös ohutus- ja kvaliteedijuhtimissüsteemide standarditest, mis tagab gaasi tootmisprotsesside järjepideva kontrolli ja toodete kõrge kvaliteedi. Seoses Euroopa Liidu direktiiviga 2010/35/EL ei ole alates 1. jaanuarist 2014 21-kilogrammiste vedelgaasiballoonide täitmine lubatud, kuna neil puudub nõutav Pii-märgitus. Kõik AGASOL® vedelgaasiballoonid vastavad nimetatud nõuetele ning on sobivaks alternatiiviks nn punase ballooni väljavahetamisel.

Kuni juuni lõpuni kehtivad eraisikutele AGASOL® vedelgaasiballoonidele tutvumishinnad (klikka parempoolsel pildil). Edaspidi saavad kõik eraisikud, kes registreeruvad AGA püsikliendiks, vedelgaasiballoonide täitmisele tulles gaasi maksumusest allahindlust 5%.