Uudised

AGA tõi esimesena Eestis turule innovatiivsed gaasiautomaadid

9.9.2018

Klientidele suurema mugavuse pakkumiseks ja kättesaadavuse lihtsustamiseks laiendab Eesti AGA oma müügipunktide võrgustikku uuenduslike gaasiautomaatidega, millest saab grillgaasi osta ööpäevaringselt.

Möödunud aastal käivitas AGA Gaas 24/7 iseteeninduspunktid, mis on Eestis välja töötatud kontseptsioon tööstus- ja toidugaaside ööpäevaringseks ostmiseks mobiilirakenduse abil. Eestis edukalt arendatud lahendus leiab lähiajal kasutust ka Põhjamaades ning kogu Euroopas.

Sel nädalal täiendas AGA Eestis ka grillgaasi ostmise võimalusi spetsiaalsete gaasiautomaatide näol, mis teeb vedelgaasi soetamise oluliselt lihtsamaks – grillgaasi ostmine on nüüd sama kiire ja lihtne nagu pakiautomaadi kasutamine.

Kuna kliendid peavad kättesaadavust ja paindlikke lahtiolekuaegu väga oluliseks, pakub AGA uudne gaasiautomaat juba tuttava pakiautomaadi funktsionaalsust ning pangakaardiga tasudes saab gaasiballooni osta või vahetada vaid minutitega. Automaat sisaldab 5 ja 11 kg kiirühendusventiiliga terasballoone, 5 ja 10 kg kiirühendusventiiliga komposiitballoone ning 11 kg keermeventiiliga terasballoone, mida saab kasutada nii grillimiseks, küpsetamiseks kui soojendamiseks. Vahetada saab kõigi tootjate Eestis kasutatavaid standardseid vedelgaasiballoone.

Gaasiautomaadid asuvad Tallinnas Järve mini-Rimi kõrval (Männiku tee 6), Bauhausi kõrval Haabersti Rimi parklas (Haabersti 1) ning Pirita Keskuse parklas (Merivälja tee 24).

Lisainfo gaasiautomaadi kohta on leitav aadressil www.aga.ee/gaasiautomaat.