Mulliveemasinad

Pudelid

Siirupid

AQVIA teraspudel

AQVIA terasest veepudel on terasest keeratava korgi ja alusega. See stiilne veepudel on bisfenoolivaba ja sobib nii AQVIA Exclusive kui ka AQVIA Balance mudelile.

Maht: 1 liiter

AQVIA plastikpudelid

AQVIA plastikpudeleid on musti ja valgeid. Pudel on bisfenoolivaba ja sobib nii AQVIA Exclusive kui ka AQVIA Balance mudelile.

Maht: 1 liiter

AQVIA kahe pudeli komplekt

See on mugav valik, et võtta mullivesi kaasa trenni või lühemale reisile. AQVIA kahe pudeli komplekti 0,5-liitrised pudelid sobivad kasutamiseks kõigi AQVIA seadmetega. Hoidke raha kokku ja säästke keskkonda, valmistades gaseeritud jooke kodus! Stiilse Skandinaavia disainiga mustad ja valged pudelid on bisfenoolivabad ning sobivad nii AQVIA kui ka Happy seadmetega.

Maht: 2 × 0,5 liitrit

AARKE VEEPUDEL

Elegantne Aarke veepudel on terasest keeratava korgi ja alusega. Tippkvaliteediga mittetoksilisest PET-plastist pudel sobib kasutamiseks teie Aarke mulliveemasinaga.

Maht: 1 liiter


Stiilsed pudelid

AQVIA ja Aarke veepudelid on tehtud PET-plastist. Pudelid ei sisalda bisfenooli, ftalaate ega muid kahjulikke materjale. Kõik pudelid läbivad kvaliteedikontrolli, sealhulgas survetesti. Kõigi AQVIA veepudelite mulliveemasinale kinnitamine ja eemaldamine käib lihtsalt: selleks tuleb pudelit 1/8 pööret keerata.

PET-pudelid on kerged ja neid on lihtne käsitsi pesta. Pudelite kasutusiga on umbes kolm aastat. Pudelile on märgitud aegumiskuupäev, mis näitab garanteeritult ohutut kasutusperioodi. Ärge peske pudeleid nõudepesumasinas. Kuum vesi vähendab plasti vastupidavust!

AQVIA veepudelid on saadaval kahes mõõdus: 0,5 liitrine ja 1 liitrine Aarke pudeli maht on 1 liiter.

Uusi pudeleid saad osta Euronicsi kauplustest.


Pidage meeles, et mulliveemasinas tohib gaseerida ainult vett.

Ärge peske veepudeleid nõudepesumasinas ega väga kuuma veega!

Kui pudeli aegumiskuupäev on kätte jõudmas, võtke kasutusele uus pudel.

Kui valmistate maitsestatud jooke, lisage joogikontsentraat gaseeritud veele.