Toiduvalmistamine

AGA vedelgaasi abil saad keskenduda toiduvalmistamisele

AGA tooted on iseenesestmõistetav valik gaasipliitidel. Vedelgaasiballoonid on omaduste poolest turul pakutavaist usaldusväärseimad. Toodete ohutusele on pööratud tähelepanu juba nende väljatöötamisel ja ballooni täitmisel kontrollitakse põhjalikult nii ballooni kui ka ventiili korrasolekut. Hoolitseme balloonide ohutuse eest, et sina saaksid keskenduda toiduvalmistamisele!

Kliendi soovitused

Kopenhageni parimad restoranid

  1. Restoran AOC
    Fantastiline kulinaarne kogemus uhkes miljöös
  1. PS Bar & Grill
    Täiuslik koht, kus alustada oma õhtut koos sõpradega – uhke toit ja atmosfäär, head hinnad
  1. Lélé
    Tugeva käsitööoskuse poolest silmapaistev Aasia köök, mis võib esitada väljakutse ka sinule

Restoranisoovituste saatjaks on Mikael Jamrozy (Taani)

Soovitused

Vedelgaas
Kui otsid gaasipliidile praktilisi ja ohutuid vedelgaasitooteid, on AGA kindel ja usaldusväärne valik. Kui ohutus on tagatus, võid sukelduda kirglikult maitsvate lõhnade ja maitsete maailma!

Loe lisa »

AQVIA
AQVIA maitsvate siirupite ja joogikontsentraatidega teed raskusteta joogi, mis sobib hästi gurmeetoidu kõrvale! AQVIA mulliveemasin lisab köögile stiilse ja efektse detaili

Loe lisa »

Süsihappegaas
AGA-lt saad loomulikult ka AQVIA vee gaseerimise aparaatidele vajaliku süsihappegaasi. Lisaks AQVIA-le sobib AGA süsihappegaas ka kõikidele teistele müügilolevatele karboniseerimisseadmetele. Ühest 425-grammisest balloonist saab umbes 60 liitri vett sõltuvalt sellest, kui mullirohket vett soovite valmsitada. 

Loe lisa »

Suvine soojus vedelgaasi abil

Vedelgaasil töötava terrassisoojendajaga (nn seenega) pikendad terrassihooaega ja siseruumidesse mõeldud soojendajaga soojeneb suvila sügiselgi mugavalt.

Enamik gaasisoojendajad on disainitud kasutamiseks 11-kilogrammiste komposiit- või terasballoonidega. Kindlusta piisav ventilatsioon.