Mulliveemasinad

Pudelid

Joogikontsentraadid

Exclusive Stainless Steel

AQVIA Exclusive Stainless Steel on kõrgekvaliteetne, täielikult roostevabast terasest valmistatud gaseerimismasin. Tänu mustust hülgavale teraspinnale ei paista sõrmejäljed välja, mistõttu püsib seade puhtana. Masinat on hõlbus kasutada, see on vaikne ja süsihappegaasi on lihtne doseerida. Aastatel 2013 ja 2014 valis Põhjamaade suurim tarbijatestide tootja WiseGuide AQVIA Exclusive'i vee gaseerimismasinate testivõitjaks.

Kõik AQVIA Balance'i ja Exclusive'i mudeli osad (veepudelid ja gaasiballoonid) sobivad mõlemale seadmele.

Made in Sweden

Mõõdud:
Kõrgus: 437 mm
Sügavus: 255 mm
Laius: 135 mm
Kaal: 3,7 kg koos CO2 ballooni ja PET-pudeliga

 

„...väärib kohta köögis ja on lapsegi jaoks lihtne kasutada”

Põhjamaade suurim tarbijatestide läbiviija WiseGuide, september 2014 (Aftonbladeti tellimusel)

Balance

AQVIA Balance on kõrgekvaliteediline, kauni disainiga karboniseerimisseade, mida on ka lihtne kasutada. WiseGuide'i järgi on see karboniseerimisseade 2013. aasta võitja klassis Parim hinna-kvaliteedi suhe. Kvaliteetsest plastist Rootsis valmistatud AQVIA Balance sisaldab peeneid Softell-detaile. AQVIA Balance valiti SVT Plus-sarja korraldatud sõltumatus testis 2012. aasta parimaks vee gaseerimise seadmeks.

Kõik Balance'i ja Exclusive'i mudeli osad (veepudelid ja gaasiballoonid) sobivad mõlemale seadmele.

Made in Sweden

Mõõdud:
Kõrgus: 436 mm
Sügavus: 266 mm
Laius: 143 mm
Kaal: 2,5 kg koos CO2 ballooni ja PET-pudeliga

„...lihtne, tekitab rikkalikult mulle ja süsihappegaasi hulka on lihtne ise reguleerida”

Põhjamaade suurim tarbijatestide läbiviija WiseGuide, september 2014 (Aftonbladeti tellimusel)

AQVIA – stiilne ja lihtsalt kasutatav mulliveemasin

Video on soomekeelne.

Gaseeritud jook ühe nupuvajutusega!

AQVIA mulliveemasinatega saab tavalisest kraaniveest teha mõne hetkega gaseeritud vett. Nii on hea vesi alati käepärast ning ei ole vaja raskeid veepudeleid poest osta ega hiljem tühje pudeleid tagasi viia. Vett ise gaseerides saate otsustada, kui mullirohket vett soovid. Lisaks tavalisele mulliveele saate valmistada ka maitsestatud limonaade ja siidreid. Lisage klaasi või kannu siirupit või siidrikontsentraati, valage sellele gaseeritud vesi ja saate endale meelepärase kokteili või siidri.

AQVIA vee gaseerimise aparaat toob sinu kööki stiilse ja pilkupüüdva detaili. AQVIA disain ja värvide maailm esindavad kirgast, stiilipuhast põhjamaist eluviisi.

Disainitud kasutajate vajadusi silmas pidades

Lisaks heale välimusele on AQVIA praktiline. Gaseerimisprotsess on lihtne, kiire ja vaikne. Pudeli masina külge asetamine ei nõua vaeva ning gaseerimisnupp paikneb mugavalt seadme esiküljel.

Seade mahub mõõtmetelt ilusti köögi töötasapinnale ning kuna ta ei vaja elektrit, võib selle viia just sinna, kus sel on kõige rohkem kasutust – toidulauale, terrassile, suvilasse või paati... Rangete kvaliteedinõuete kohaselt Rootsis valmistatud AQVIA karboniseerimisseade kannatab tihedat igapäevast kasutamist. Kõik seadme osad on keskkonnasõbralikust taaskasutatavast materjalist.

AGA mulleveemasinal on kaks mudelit teraskorpusega AQVIA Exclusive ning plastikkorpusega AQVIA Balance.

 

AQVIA on Linde Groupi registreeritud kaubamärk.

AQVIA mulleveemasinad – mitmekordsed testivõitjad

AQVIA karboniseerimisseadmeid on kiitnud sõltumatud tarbijatestid, milles on mitmetahuliselt hinnatud välimust, kasutamise lihtsust, hinna ja kvaliteedi suhet ning karboniseerimisprotsessi.

Kui Põhjamaade suurim tarbijatestide tootja WiseGuide testis 2013. ja 2014. aastal karboniseerimisseadmeid, eristusid edumaaga teiste ees nii AQVIA Exclusive kui ka AQVIA Balance.

AQVIA Exclusive valiti juba teist korda WiseGuide’i uusimas, septembris 2014 korraldatud testis võitjaks. Rootsi ajalehe Aftonbladet tellitud test kattis kuus turu populaarseimat ja enimmüüdud mudelit kolmelt tootjalt. Kohtunike meelest väärib AQVIA Exclusive „kohta köögis ja selle kasutamisega saavad isegi lapsed hakkama”. Sellele lisaks kommenteerisid kohtunikud seadet järgmiselt: jätab kõrgekvaliteetse mulje; roostevaba terast on sõrmejälgede vastaselt töödeldud; masinat on lihtne kasutada; kasutusjuhis on arusaadav; osad sobituvad hästi teineteise sisse; ülevoolutassi saab eemaldada; süsihappegaasi taset on lihtne reguleerida; toodab palju mulle.

AQVIA Balance näitas kohtunike arvates parimat hinna ja kvaliteedi suhet 2013. aastal Wiseguide’i korraldatud ja uudisteagentuuru TT Spektra tellitud testis. Saatesarja SVT Plus korraldatud sõltumatus uuringus valiti seade 2012. aastal parimaks karboniseerimisseadmeks.

Vaata kõiki testitulemusi siit:

Wise Guide TT March 2013

AQVIA® Balance danskvandsmaskine Bedst i Test 2012

SVT Plus Autumn 2012

Politiken Oct-2010